ICS Güvenlik, Elektronik ve Alarm Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Sahrayıcedid, Atatürk Cad. Ulastırıcı Sok. Eris Sitesi. A Blok 3/5 Kadıköy. 81090 İstanbul/TURKEY

Tel: (216) 411 2772
Fax: (216) 411 2773

URL: www.icsguvenlik.com
E-Mail: ics@icsguvenlik.com

ERENKÖY KURUMLAR VERGİ DAİRESİ 332 001 7009
TİCARET SİCİL NO: 17001

 

Kurumsal

ICS GÜVENLİK, Elektronik güvenlik,  zayıf akım sistemleri ve entegre bina kontrol sistemleri konusunda çözüm üreten bir firma olarak  kurulmuştur.

ICS GÜVENLİK, kurucularının elektronik güvenlik sektöründe 10 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışı önemli projelerin her safhasında bulunarak elde ettiği tecrübeyi kendine özgü titiz ve disiplinli hizmet anlayışı ile elektronik güvenlik sistemleri konusunda yatırımlarına başlamış ve gelinen noktada da entegre bina kontrol sistemlerinde haklı yerini aldığını kanıtlanmıştır.

Konusunda uluslararası alanda kabul gören standartları göz önünde bulundurarak; kullandığı cihazların seçimleri, bakımı ve işletme eğitimleri konusunda planlı ve iş alanlarına odaklı çalışmaları tecrübeli ve dinamik personeli ile en üst seviyede tutmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarına aralıksız devam etmektedir

Kendisini herzaman bir “çözümevi” olarak tanıtmaya çalısmıs olan ICS GÜVENLİK, müsterilerine daha iyi hizmet ve çözümler sunabilmek amacıyla, 2007 yılında Honeywell Geçiş Kontrol Sistemleri (Northern Computers),  2008 yılı itibari ile LG (CCTV) konusunda yetkili satıcılık sözleşmesi imzalamış, 2009 yılında da Schrack Seconet Yangın Algılama ve Hemşire Çağrı sistemlerinin  ithalatçısı ve çözüm ortağı konumuna gelmiş ve gerekli servis ve destek ekibini oluşturmuştur.

Bugüne kadar, ICS GÜVENLİK, müsteriyi bir is ortağı olarak görme yaklasımı ve devamlı müsteri memnuniyetini iki önemli temel ilke olarak kabul etmistir. Bu temel anlayıs ile, stratejilerini, kullanıcı memnuniyetinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden planlı ve is alanlarına odaklı bir sekilde belirlemeyi fırsatçı yaklasımlara tercih etmistir. ICS GÜVENLİK, is ortaklarını mutlu kılmak için bu ilkelerini sürdürmeye kararlıdır.

© Copyright 2009 -Tüm Hakları Saklıdır. ICS Guvenlik, Elektronik - Alarm Sistemleri.
Web Tasarım NazifErgin.Com